Dźwigi towarowe , towarowo-osobowe , windy , podesty , wciągarki

Geda 1500Z/ZP , rok 2002

Cena produktu: 69.500,00 zł

Dźwig towarowo - osobowy Geda 1500 Z/ZP. Pionowy dźwig budowlany do transportu osób i materiałów, pomost dwumasztowy, wysokość 15 m, udźwig 1500 kg, z osprzętem takim jak uchwyty do masztu i przepusty kablowe, stan dobry, natychmiast gotowy do pracy, rok 2002. Lokalizacja Niemcy do ceny należy doliczyć koszty transportu

Platforma transportowa GEDA 1500 Z / ZP łączy w sobie dwie różne maszyny: podnośnik do materiałów o nośności 2000 kg i platformę transportową dla materiału i osób.

W przeciwieństwie do zwykłych wciągników materiałowych, dla których transport osób jest surowo zabroniony, GEDA 1500 Z / ZP może transportować 7 osób oprócz towarów, jak tylko zostanie przełączony do trybu pracy "platforma transportowa".

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych platform transportowych GEDA z dwoma masztami, możesz wybierać spośród wielu różnych platform transportowych i różnych rodzajów dachów.

Platformy ładunkowe zapewniają wystarczającą przestrzeń dla masywnych i ciężkich materiałów budowlanych. Może to pomóc w usprawnieniu logistyki na miejscu.

Aby zapobiec upadkowi ludzi, do wszystkich punktów załadunku i rozładunku instalowane są bramki bezpieczeństwa z ocynkowanymi ogniowo skrzydłami z mechanicznie zamkniętymi drzwiami przesuwnymi.