Dźwigi towarowe , towarowo-osobowe , windy , podesty , wciągarki

Geda 500Z/ZP , rok 1999

Cena produktu: 47.200,00 zł

Dźwig towarowo - osobowy Geda 500 Z/ZP . Pionowy dźwig budowlany do transportu osób i materiałów, wysokość 15 m, udźwig 500 kg, z osprzętem takim jak uchwyty do masztu i przepusty kablowe, stan dobry, natychmiast gotowy do pracy, rok 1999. Lokalizacja Niemcy do ceny należy doliczyć koszty transportu.

Te wciągniki zębatkowe ze stalowymi masztami segmentowymi zyskały dobrą reputację przez lata, będąc niezawodnym partnerem dla pracowników budowlanych.

Ich przestronne platformy ładunkowe oferują wystarczająco dużo miejsca na dwie taczki lub duże palety, a także urządzenia mocujące do masywnych materiałów budowlanych. System masztów stalowych pozwala na łatwy montaż z platformy na wysokość do 100m.

Bezpieczny rozładunek transportowanych materiałów jest możliwy dzięki możliwości obrotu platformy o 90 °. Załadunek do jednostki bazowej odbywa się równolegle do budynku. Może to być bardzo oszczędne miejsce i decydująca funkcja na wąskich placach budowy!

Opatentowana przyczepa jednoosiowa do transportu i automatycznego odkładania / ładowania podnośnika jest oferowana jako wyposażenie dodatkowe.